| PopStarInMyMind a întrebat:

Stiti cumva niste carti asemanatoare cu cele Harry Potterbig grin?

3 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Acum nu am in minte niciun titlu de carte care sa se asemene cu Harry Potter (este o carte unicat in felul ei), dar nu am putut sa nu observ ca cei care sunt fani HP citesc cu placere si Twilight (Amurg) de Stephenie Meyer.

Il legatura cu cea din urma: am de gand sa o citesc inainte de a vedea filmul.

PS: Daca te hotarasti sa citesti si aceasta serie, imi poti trimite si mie un mesaj cu pareri...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e unica dar daca vrei poti citi twilight am cit toate cartile si pot sa-ti spun ca sunt super