| VasileGogulina a întrebat:

Stiti locuri abandonate, cladiri din Romania care merita văzute?
Nu proprietăți private.

Răspuns Câştigător
| Ludovic08637 a răspuns:

Turnul combinatului Baia mare

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cladirile abandonate au un farmec aparte, dar prezinta totodata si posibile riscuri de prabusire.Deci in locul tau as trata gandul cu mai putin entuziasm.Chiar daca nu se prabuesc, te poti accidenta vizitandu-le, sau poti da peste caini agresivi si oameni ai strazii care considera ca le incalci teritoriul.Multa grija!

Despre ce oras e vorba? Sau ce zona te intereseaza?

| AmandinaDragan a răspuns:

Vrei sa te muti?

| ILoveBlackCats a răspuns:

Da, la noi in Romania gasesti des asa ceva. Ai chef de o noua locuinta?

| ndrxw22 a răspuns:

Stadionul rapid