| Blablablabla13242 a întrebat:

Stiti tabere 2022-2023 in care nu se face aboslut nimic? Doar mergi acolo si te lasa liber

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mergi acolo și te lasă liber, aceea nu e tabără.

| Blablablabla13242 explică (pentru sadrian46):

Chiar am nevoie de o """tabara""". Trebuie sa scap de parinti. Vor sa merg intr-o tabara. Eu incerc sa caut una cat mai lejera. Nu vreau sa fac nu stiu ce activitati

| sadrian46 a răspuns (pentru Blablablabla13242):

Ca să scapi de părinți, mergi în oricare. Iar acolo, triș.

| Wr3nch a răspuns:

Nu, ca aia nu e tabara.

| Sophieka a răspuns:

Atunci mergi in excursie singur si esti liber happy te cazezi unde vrei tu si nu dai socoteala nimanui, faci ce vrei, nu te deranjeaza nimeni.

| Gândesclarece a răspuns:

Nu exista, de acea se numește tabăra sa existe activități, nimic faci tu acasă.

| Blablablabla13242 explică (pentru Gândesclarece):

Chiar am nevoie de o """tabara""". Trebuie sa scap de parinti. Vor sa merg intr-o tabara. Eu incerc sa caut una cat mai lejera