| JessyTGR a întrebat:

Stiti un program de modificat versurile dintr-o melodie?
pls___free____big grin

9 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Sincer sa fiu, nu exista pe piata vreun program de acest gen, si chiar daca ar exista este foarte scump! Doar studiourile de inregistrare au aceste programe.

| smileysmiley a răspuns:

Cum adica de modificat versurile raised eyebrows
Exprimati`va si voi mai clar cand puneti o intrebare oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar si eu am cautat dar nu se gaseste inca nu am vazut cel putin asta rezulta din cautarile mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cat da nu cred ca se gaseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu cred ca se gaseste asa cevawinking pentru ca am vazut la cineva acest program.si in locul cuvintelor din melodie. cata cuvintele facute de acea persoana!winking expertilor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Srry babe da nu este un asemenea program shmekeros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba este un program si se cheama frutty loop parca dar nu stiu daca sti sa il folosesti pentru ca e foarte greu

| JessyTGR explică:

Cand melodia incepe.in loc de anumite cuvinte sa zica ceea ce vreau eu.

| loredana15 a răspuns:

Versurile de unde? exprima-te si u corectstraight face