| G a întrebat:

Stiti un site care sa ma ajute sa fac o analiza grafologica, dar mai complexa? adica sa spuna lucruri si despre felul in care faci anumite litere etc., nu doar chestii simple gen scris inclinat intr-o directie.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Ai aici
Etapele analizei grafologice a unui text care cuprinde :marimea scrisului, forma literelor, spatierea dintre linii si cuvinte, stilul liniilor de baza, unghiul si panta scrisului. Sper sa-ti fie de folos!
http://www.scribd.com/doc/975985/grafologia-si-personalitatea-umana