| KiddoC a întrebat:

Stiti unde se gasesc animeuri online in romana? Eu gasisem un site dar am pierdut linkul crying. Ms

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Yuuki_5557 a răspuns:

Eu ador anime-urile si am cautat foarte mult animeuri cu subtitare in romana dar nu am gasit...am gast doar in japoneza cu subtitare in engleza, dar poti gasi cateva animeuri cu subtitare in romana pe www.animaxtv.ro

| kagome_8372 a răspuns:

Si mie imi plac anime`urile dar le prefer in japoneza si cu subtitrare in engleza.

in romana hmm :-? nu prea stiu
cum a spus si lollipop www.animaxtv.ro dar in rest.
sau unele nu au calitate buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe http://animekage.awardspace.biz/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Forum.shinobi-fansub.com aici sunt sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum zivce love purple dar poti vezi mai multe la tv daca ai minimax
la ora 20:00 incepe anime-uri japoneze si sa fiu sincera sunt un mare fan animax mai ales naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum zivce love purple dar poti vezi mai multe la tv daca ai minimax
la ora 20:00 incepe anime-uri japoneze si sa fiu sincera sunt un mare fan animax mai ales naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://naruto.dmon.com/load/13-1-0-361 aici sund cateva animeun subtitrate in romina

| zer0 a răspuns:

Www.topfilmeonline.com am vazut ca au si animeuri:-? dar nu stiu daca au subtitrarea in romana, trebuie sa iti faci cont.