| Garielu a întrebat:

Stiti vreun forum care este in cautare de staff, forum-uri de Counter-Strike/Samp/Metin2/etc...Dau funda! Atentie:Nu va obostiti da dati reply daca pentru staff trebuie posturi sau vechime.

1 răspuns:
| xIndifferent a răspuns:

Salut. Numele meu este pAcuraru și te invit pe o comunitate ce abia s-a deschis. Sunt in cautare de staff cei de acolo : http://www.saveg.net/forum.Intra si fa cerere! Se va deschide si server de cs si sa:mp. Vechime nu ai de unde sa strangi pentru ca abia s-a deschis. Daca e sa faci posturi faci imediat omule, ca postezi pe acolo pe la diverse pe la muzica gen "E ok piesa", "smecher" si faci imediat :)). Succes!