| Smiley_4658 a întrebat:

Stiti vreun site de pe care pot download-a Jurnalele vampirilor - Lupta? Dau funda la cel mai bunbig grin

Răspuns Câştigător
| Lala18 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/46893338/Jurnalele-Vampirilor-2-Lupta
http://www.scribd.com/collections/2832237/jurnalele-vampirilor
Ca sa poti downloada trebuie sa pui un document pe site, oricare nu conteaza, asta daca nu vrei sa platesti. Daca nu reusesti spune-mi si am sa ti le dau eu.iti las adresa lala.fire2@yahoo.com
Sper ca ti-a fost de folos si spor la citit!:)