| CristinaHoran a întrebat:

Sunt curioasa :Ati inventat vreodata un joc in copilarie(normal ca da)? Spuneti-mi ce scop avea jocul acela. Fara misto. Cu

Răspuns Câştigător
| JustMeAndy a răspuns:

Un Joc? Da am inventat la inceput l-am numit Vulpea sireata scopul lui era ca eu si sora mea cre ne puneam nume de cod sa ne urmarim parintii, bunicii sau strabunicii si sa ii inregistram, filmam sau sa scriem intr-un caiet ora la cre ii urmaream si activitatile lor. Era foarte amuzant mai tarziu jocul s-a marit prietena mea cea mai buna a intrat in joc la fel si verisorii mei chiar si cateva colege de clasa si l-am numit Detectivii sireti. Noi nu prea realizam ca nu prea se numea urmarit deoarece ei stiau ca ii urmarim dar oricum era amuzant si distractiv.