| andutxza a întrebat:

Sunt noua pe hi5 si vreau sa stiu si eu cum se obtin monedele hi5? Prin alta modalitate cu telefonul nu se poate adica sa nu iti ia bani sau cam asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Poison0fL0v3 a răspuns:

Nu. Monedele Hi5 se cumpara cu bani reali, ori le castigi prin teste se intelgenta. Sunt mai multe modalitati de a avea monede Hi5. Succes!

1 răspuns:
| εƈşŧąşεεγ a răspuns:

Prin jocurile de pe hi5, eu cunosc pe cine care a jucat burn buddy (pana la un nivel mai mare) si a obtinut monede