| DenisaDenisuk_5107 a întrebat:

Sunteți bucuroși ca a caștigat Adrian Țuțu la Românii au talent?
Dacă nu cine trebuia să câștige?

Răspuns Câştigător
| Filozoful a răspuns:

Nu as putea spune ca usnt bucuros,dar imi pare bine ca a castigat el,si spun asta deoarece imi place cum canta,mai ales versurile pe care le scrie, e absolut formidabile, si in plus face si brack danse.si pe el am pariat cu un prieten ca o sa iasa invingator,si am castigat.
Si aia care zic ca a venit la emisiune,doar ca sa isi planga de mila situatie pe care o are, sunt niste nesimtiti, cretini etc.

10 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu ma bucur ca a castigat, l-am votat era preferatul meu.

Pa, pa

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Eu ma bucur ca a castigat

| DreamingAloud a răspuns:

Mie imi place ca a castigat Adrian Tutu dar au fost talente si mai bune. Vocea lui nu e cine stie ce dar versurile... chiar nu am cuvinte sunt atat de realiste si pot sa spun ca este cel mai bun din categoria lui. Pe mine m-a impresionat foarte mult trupa Balance si mi-ar fi placut macar sa fie printre cei trei finalisti.

| DidiLovesYou a răspuns:

Foarte bucuroasa [:X]

| User26 a răspuns:

Eu cred ca ar fi trebuit sa castige narcis(cu voce de sopran) pentru ca asa ceva gasestifoarte rar in ziua de azi, dar publicul a votat, nu ii condamn in plus fiecare are o parer propriewinking succes:* te-am pupit:*

| Robert_2986 a răspuns:

As fi preferat sa castige Cosmin.dar asa au decis romanii...

| jean4 a răspuns:

Eu sunt foarte dezamagit ca a castigat fiindca nu a avut talent nici de primii 5. Dupa mi ne eu cred ca cei mai talentati au fost 1. Narcis Iustin Ianau. 2.Rebeca( fetita aia de 7 ani). 3.Balance. Tutu Adrian ea muiat pe toti romanii cu povestea lui si tot rominu a muscat momeala. Dar eu sunt dezamagit ca nu a castigat adevaratul talent.

| zalex98 a răspuns:

Pai nu pot zice ca sunt suparata ca a castigat el, chiar ma bucur pentru el, insa dupa parerea mea Narcis avea cel mai mare talent.

| Daaax3 a răspuns:

DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:X:X:X:X:

Sunt f multumitahappy si trupa ballance ar fi putut castiga