| Alexandru123Moraru a întrebat:

Sunteti de acord cu eutanasierea cainilor vagabonti? Raspundeti sincer prin DA sau NU! Eu unul nu sunt de acord cu legea asta, mai bine ii eutanasiaza pe aia din parlament firai al dreacu! Cine-i impotriva sa zica nu!

3 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Sunt pentru NU.Nu au nici o vina cateii ca suntem noi prosti si ne lasam guvernati de niste pramatii

| IoanaSorina a răspuns:

Nu sunt de acord! Au si ei dreptul la viata oh go on E vina oamenilor ca i-au abandonat, nu a lor! Pe oameni aia ar trebui sa le faca lor nu cainilor, ei nu ai nicio vina. Dar au omorat foarte multi deja, oameni nu au mila in ziua de azi oh go on Mai rau sunt aia din parlament, ai dreptate! laughing Mai bine sa ii duca la un adapost decat sa-i omoare. Pararea mea happy

| C0nv3rs3 a răspuns:

Sunt de acord cu tine.
Nu imi place sa vad ca un catel nevinovat este eutanasiat avand si eu unul.
Dar nici pentru moment nu putem sa facem nimic.
Ganditi-va ca sunt 15 milioane de euro alocati pentru adaposturi, si in Romania sunt multe orase cu adaposturi.
Pentru moment nu putem decat sa speram ca o sa aloce mai multi bani pentru sterilizare si pentru adaposturi si ca nu o sa mai fure din banii alocati.
Din pacate traim intr-o tara corupta in care furatul este la ordinea zilei.