| MrsBrunetzyka a întrebat:

Sunteti pregatiti de vacanta? maine Gaataaa, intram in vacanta! m-am decis! Maine imi fac bradul, ca doar "na" mai sunt 4 zile pana la craciun! voi v-ati facut bradul?

Sarbatori Fericite TutuRoR!

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Maine?! eu sunt in vacanta de azi laughing
chiar si ieri am facut doar 3 ore. din 6.
Nu, nu am facut bradul. Vineri il fac love struck ca bradul se face in ajunhee hee
Sarbatori fericite!

| Anonime a răspuns:

Eu am facut bradul de vreo saptamana! Oricum Sarbatori fericite si tie!love struck

| AWonderfulDay a răspuns:

Msyk la fel. DApz sh yoh l`am facut de 3 zile si sincer trece prea repede timpul vorba tha peste 4 zile iata sh Craciunul. Iti urezz sh oyh Sarbatori fericite sh un an nou plin de BuCuRii!:*

| Funditsa a răspuns:

Da, de ieri. Azi trebuie sa il impodobesc.

Ms lafeeel :*