| MikeRowe a întrebat:

Tabara de vara: Care ati fost intr-o tabara de vara (in Romania)?
Ne puteti da informatii despre acea tabara de vara?
Ce parere aveti despre acea tabara de vara?

Răspuns Câştigător
| mihnea2001 a răspuns:

Am fost la Predeal si Paltinis in tabara,eu zic ca cea de la paltinis e cea mai buna adica aveam tot ce voiam,era o zona foarte linistita,super mancare, super oameni, magazin aproape.Cea de la Predeal mai avea putin si cadea, singura parte buna era sala de jocuri

4 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Anul trecut am fost in tabara la sinaia si am stat la hotelul cristal. a fost f frumos. de acolo ni s-au asigurat tot felul de activitati: de desen, de teatru, de fotografie, dans. a fost f frum. chiar daca activitatile nu erau asa distractive... m-am simtit bine pentru ca eram cu colegii. seara cel mai distractiv lucru era sa jucam macaua laughing faceam concursuri, jucam vreo 7-8 cu 2 -3 pachete de carti si iesea la fiecare runda cate unu. noaptea era discoteca unde ne zbantuiam vreo 3 4 ore. si anul asta merg in tabara si sper sa ne distram la fel de bine sau chiar mai bine happy

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Anul trecut am fost in tabara la sinaia si am stat la hotelul cristal. a fost f frumos. de acolo ni s-au asigurat tot felul de activitati: de desen, de teatru, de fotografie, dans. a fost f frum. chiar daca activitatile nu erau asa distractive... m-am simtit bine pentru ca eram cu colegii. seara cel mai distractiv lucru era sa jucam macaua laughing faceam concursuri, jucam vreo 7-8 cu 2 -3 pachete de carti si iesea la fiecare runda cate unu. noaptea era discoteca unde ne zbantuiam vreo 3 4 ore. si anul asta merg in tabara si sper sa ne distram la fel de bine sau chiar mai bine happy happy

| mihnea2001 a răspuns:

Eu am mers la predeal si paltinis,o recomand pe cea de la paltinis,e foarte tare,conditii,oameni,si peisaj totul e superb, cea de la predeal e foarte neprimitoare, si veche

| Calinnebunul a răspuns:

Ca si tabara de vara recomand www.buildingteams.ro au mai mult de o gramada de activitati sportive. Adica au atatea activitati incat nu iti ajunge o saptamana sa le practici pe toate. De plictisit e clar ca nu te plictisesti, iar daca ploua au jocuri de interior.