| Smackdown a întrebat:

Te poti face membru la club penguin prin programe?

127 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Exista niste programe de hackuit dar daca te prind cei de la club penguin..nu ti le recomand..joaca drept si cinstit.

| Sabwy a răspuns:

Eu nu's sigura ca se poate eu stiu ca trebuie sa platesti.tongue As vrea eu sa se poate. dar poate se poate /... Doamne Ajutha!

| juniper a răspuns:

Www.clubpenguin.com eu sunt expert, am cont de 1 an si nu stiu cat, mergi pe www.clubpenguin.com da click pe play now si jos in dreapta trebuie sa scrie "Don't have an account? Create one" si asa mai departe, iti creezi propriul cont si chiar acum este o petrecere super pe CP si poti intalni un pinguin faimos, eu deja l-am intalnit.

| juniper a răspuns:

Hey ia stai putin, nu cumva esti reymysterio de pe www.arcticantics.com?

| juniper a răspuns:

Arcticantics.com este un site unde cine are cele mai multe puncte castiga un card de membru timp de un an.

| juniper a răspuns:

Din pacate nu... dar poti castiga un card pentru un an daca te inregistrezi pe www.arcticantics.com, in fiecare saptamana ai sansa sa castigi un card de membru, cel care are cele mai multe puncte castiga, nu-ti voi spune cum, te las sa verifici singur fiindca si eu tot singura a trebuit sa ma descurc si m-am prins chiar repede.

| Emmeii a răspuns:

Nu cred.si eu sunt logata la club penguin. da vreau si eu coade.pentru mai multe.are cineva sa`mi dea?

| Dan a răspuns:

Dar de clubul nostru ai auzit? Este un club nou in formare, citeste in profilul meu, linkul.

| cosmin0116 a răspuns:

Www.icpv3.com e site club penguin te faci membru pentru todeauna pe gratis si cand icepi jocul iti da din prima 10000mii de banuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin trainere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lol dar s-ar putea sa te prinda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau cont pe club penguin dar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E smecher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat si eu pe artic antics asta mai demult si e naspa rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
da nu stiu ce program tr sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate dar sal bati pe undertaker la royal rumble

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu da trebuie sa ai un hack anumit pentru penguin foarte multe 7 sau 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e usor
eu nu am programul dar o prietena are si s+a facut membru si daca vreti trimiteti+mi conrtul si parola pe codrut_steaua2000@yahoo.com si o sa fie in 5 zile membru

| sefusensei a răspuns (pentru anonim_4396):

Nume: sefu sensei
parola: karate
sper sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca se poate prin storm7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar esti rei misterio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu.Si vreau foarte mult sa fiu mambru... dar daca stie cineva si vrea sa ma ajute va rog foarte mult dati add la id : my_ione_a@yahoo.com.multumesc:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti asa cred eu stiu ca trebuie sa dai bani sa te faci membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate cu CP Trainer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate! Cu un program te poti face membru! Eu am fost!