| anducu a întrebat:

Telenoveleconfused

va plac?batting eyelashes

eu le ador!

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac insa nu chiar toate. Din pacate nu am timp destul ca sa urmaresc. Inainte era altceva. Rebelde mi-a placut cel mai mult ( desi nu era chiar o telenovela si era o copie fidela dupa Erreway )

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-mi plac.Cu doua exceptii::"Bety cea urata" si "Aniela". La ele m-am uitat si nu am ratat nici un episod!

| Flav a răspuns:

Imi ajunge telenovela vietii destul.

| evoke a răspuns:

Mie una nu mi le plac straight face Ba chiar le urasc straight face
Mi se par prea seci... prea romantice si chestii din astea laughing

| dulcik a răspuns:

Ma uit la India e singura telenovela pe care o urmaresc pentru ca in majoritatea timpului nu ma aflu acasa ca sa maivad si alta si din cand in cand ma mai uit la Cealalta fata a Analiei si cand eram mai mica laughing ma uitam la Rebelde chiar mi-a placut telenovela aia

| SimonaMrr a răspuns:

Mdaa
Imi plac mult Camaleones, Dona Barbara, La Tormenta, Sin senos no hay parayso si mi. a placut Rebelde
Insa nu. mi plac cele care li se repeta subiectul oh go on

| Luori a răspuns:

Ah telenovelele rolling eyes Parca ar un drog straight face
De obicei cand incepe una deja stiu cum se va termina.
Dar nu urmaresc nici una cu interes. happy

| CarlaElena a răspuns:

Aha.foarte mult!

| dailydaisy07 a răspuns:

Si eu !

| liveincolors a răspuns:

In prezent ma uit la cameleonii, si cand am timp, la cealalta fata a Analiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place telenovela cameleonii, cealalta fata a Analiei, Predestinati, imi placea si Rebelde si RBD la familia.Numai iubirea, Lacrimi de iubire, Iubire ca in filme, Regina, Inima de rrom.Aniela nu preastraight face