| dαɴЗ a întrebat:

The old ones will rise, the young ones will die.Ce parere aveți despre această afirmație?

Răspuns Câştigător
| CatzPopularity a răspuns:

Este adevarata (nu in realitate)
Cei batrani se vor ridica iar cei tineri vor muri...Cam trist, dar cat se poate de adevarat

4 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

Este pe dos laughing

| dαɴЗ explică:

Din păcate este clar cum am zis, pentru că cei bătrâni sunt mult mai sănătoși decât toți puștii de 10-20 ani.Adolescenți nu știu de ce dar unii sunt dependenți de droguri, ceea ce este chiar foarte trist pentru ca următoarea generație nu o sa mai supraviețuiască.

| 현주 a răspuns:

Destul de adevărat.Acum nu ştiu dacă am înţeles-o foarte clar, dar ştiu că este foarte ok gândită.Vai de capul nostru cu copiii din ziua de azi.

| ady3008 a răspuns:

Metin dauneaza grav sanatatii mintale