| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Știe cineva cum pot face live pe tik tok, că am văzut că unele persoane au intrat live pe tik tok?

3 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

După ce ai 1000 de followers atunci poți intra live până atunci nu o să poți...

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Justme79):

1000 de urmăritori?

| Justme79 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Daaaa pentru că altfel nu ai cum asta este politica lor de 2 lei... poți doar sa vorbești prin mesaje cu anumite persoane asta numai în cazul în care sunteți prietenii și vă urmăriți reciproc cam așa stă treaba pe tik tok laughing