| anonim_4396 a întrebat:

Tin minte ca era un film care s-a dat la PROTV acum vreo saptamana maxim
Era comedie cu unu care in rolul lui din film il chema Billy taicasu era bogat a avut vreo 600 hoteluri si a vrut sa ii lase mostenire fiului sau dar a trecut scoala pe spaga...si a vrut sa repete...
Cine imi zice numele filmului DAU FUNDITA LA PRIMA PERSOANA!

Răspuns Câştigător
| suddent a răspuns:

Billy Madison

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Multumesc mult, imi pare rau...suddent are fundita ca a raspuns primul

| T2S a răspuns:

Billy Madison. Cu Adam Sandler in rolul principal.