| picsssie a întrebat:

TPU. am internet pe telefon si mi-am intrat pe un facebook si nu stiu unde sa dau sa intru pe altu nu mai merge? telefonul e motorola cu clapeta e ceva mai vechi. Cum as putea sa rezolv sa intru si pe alt facebook sau mai exact pe alt cont de facebook?

2 răspunsuri:
| madu1295 a răspuns:

Pai trebuie' sa-i dai log out sau deconectare. Depinde in ce limba este!

| AdelyN23 a răspuns:

Daca ai aplicatia dai deconectarewinking Daca nu, inchizi telefonul si ii dai din nou drumuwinking