| ஜAliSeeஜ a întrebat:

TPU ce pot face cand ma plictisesc? Fetita mea doarme si eu sunt pe calculatorhappy.Mai stiti alte jocuri la fel ca club marian sherwood?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Dar barbat nu ai? Scuze ca intreb dar am vazut spui ca ai o fetita si te plictisesti.Hai sa vorbim daca ai timp, mai povestim una alta.Bine daca nu ai sot canu vreau sa ai problema sau sa vina sa ma bata.Nu ma dau la tine doar conversam in caz ca nu prea aveam ce face.Deci daca esti curioasa lasa o adresa de mess pe aici sau unde crezi tu ca e mai bine.

| CineTeCrezi a răspuns:

Incearca GameTwist

| CEstLaVie a răspuns:

Jocuri pe facebook sau filme online