| Daviiiiiid a întrebat:

`TPU. Neața`. Aș avea o întrebare legată de facebook. Cum aș putea să-mi scot cronologia? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......k-daca-ai/

5 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

- Ideea este ca se poate scoate, doar ca este destul de greu dupa parerea mea. Oricum eu nu am degand sa o sterg atat de repede, avand in vedere ca e ceva nou si imbunatatit. Majoritatea o au :). Uite aici, daca vrei sa o schimbi : http://www.TPU.ro/......-daca-ai/. Funda? :)

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Am auzit ca nu se poate scoate

| love10andra a răspuns:

Nu se poate sa-ti scoti cronologia si eu am incercat dar nu se poate!sadFunda?big grin

| symonyk007 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......e-facebook dai click pe browserul care il folosesti instalezi prog resetezi calculatorul si merge acum l/am scos si eu ce simplu a fost