| NumeUtilizator10000 a întrebat:

TPU, nu mai suport cand la mine in Constanta e cel mai frig! In alte tari sunt 20 de grade, chiar 28, dar la mine doar 12-14 grade. Locuiesc la 30 metri de Bulevardul I.C Bratianu. Ce sa fac sa fie mai cald in Constanta? Si totodata am inteles ca vara in 2017 nu va mai fi. Cum pot sa fac ca Dumnezeu sa faca vremea mai calda, si e adevarata chestia cu vara lui 2017 nu va mai fi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu probabil ai vreo 8-9 ani, daca habar nu ai cum functioneaza vremea...
iar daca iti este frig, problema se rezolva foarte simplu: pui un plover pe tine, o geaca sau chiar paltonul si ai erzolvat problema.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cum poti debita asemenea lucruri?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Esti locul 2 in topul meu personal al celor mai idioate intrebari puse pe TPU.

| user123654 a răspuns:

Îți recomand o vizită urgentă la medicul psihiatru.

| IuliaChirila14 a răspuns:

1.Poti sa te rogi lui Dumnezeu.
2.Chestia cu vara anului 2017 nu va mai fi este falsa.