| skydriver a întrebat:

Transfagarasan sau transalpina? Care-i mai frumos?

11 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Eu zic ca amandoua merita, dar poti incepe cu Transfagarasanul.

| 54ndy a răspuns:

Transfăgărăşan

| xamix a răspuns:

Transalpina este extraordinar, transfagarasan e o mica gluma. iti spun ca am fost vara asta si am fost pe amandoua (transalpinu inca era in lucru) happy

| slam a răspuns:

In vara aceasta am fost pe transfagarasan si este prea prea frumos! Minunat as zice. Pe transalpina nu am fost ca sa zic o parere, dar in opinia mea cred ca amandoua sunt foarte frumoase. happy

| razvan2011 a răspuns:

Transalpina _drumul e foarte bun
e foarte frumos (am fost saptamana trecuta )
merita vazut

| deea1music a răspuns:

Am mers pe transfagarasan si ii frumos. Anul asta am mers pe transalpina. Ii de vis, treci prin nori pe vf parangului. Ii superb. Acolo iti recomand sa te duci. Si in plus drumlu ii mai bun decat pe transfagarasan ca-i nou happy!

| YunaFFX a răspuns:

Ambele.

| AlexandraSimion a răspuns:

Bună, Transăgărășan este mai frumos. Pentru mai multe info și poze îți recomand http://undesamerg.com/viziteaza/Transfagarasan

| thechristine a răspuns:

Ambele sunt frumoase dar pe Transfagarasan ai mai multe locuri de vizitat pe traseu https://www.libertatea.ro/......ce-2711380

| alexdo97 a răspuns:

Ieri am venit din Transfagarasan. Foarte frumos! Nu as putea zice care e mai frumos ca nu am fost la transalpina, dar am auzit ca si la transalpian e de vazut.

| flavyus_3432 a răspuns:

Eu zic ca e mult mai frumos pe transfagarasan. Am fost acolo. E splendid peisajul si ai si ce vedea nu gluma! sper ca te-am ajutat funda plzz big grin