| cosmy6886 a întrebat:

Trebuie cu grupa de la teatru sa punem in scena o piesa pana in aprilie suntem 4 baieti si 6 fete...stii cineva ceva potrivit? poate sa fie si in alta limba sau daca are cineva vreo creatie care vrea sa fie pusa in scenabig grin.plzbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| pedobear a răspuns:

Unchiul Vania de Cehov

1 răspuns:
| Madalichka a răspuns:

O piesa extraordinara este Santaj. Stiu ca e scrisa de un rus, dar am vazut-o in limba romana. Si imi mai amintesc ca pe profesoara o chema Elena Sergheevna.