| rotariurazvan a întrebat:

Tu ce ai face daca ai avea stansi o suma modica de bani(sa zicem 550Lei)?

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

I-as patra pana cand as gasi ceva ce chiar imi doreschappy

| michelia a răspuns:

Nu mi se pare chiar o suma modica. As avea o gramada de lucruri pe care sa le cumpar cu banii astia: haine, pantofi, parfumuri.
Daca i-ai strins cu un scop anume si nu-s inca destui, tine-i bine insa.

| ORDKEO a răspuns:

Mi-as lua niste posete

| Zâmbett a răspuns:

Un telefon probabil...dar, dacă îţi doreşti ceva mai costisitor, depildă un laptop ca de exeemplu atunci strânge în continuare! Depinde şi ce lucruri îţi trebuiesc cu adevărat. Baftă!

| GabitzuDragutzu a răspuns:

Eu am strans 900 si am loat Samsung galaxi mimi 2\

| Adha a răspuns:

Mai paseazai la nevoi speciale sau gandeste-te ce iti trebuie! bafta!

| florinfratzika a răspuns:

Daca stiu ca vin altii destul de repede m-as distra intr-o zi seara si i-as sparge pe toti tongue

dar daca zici ca sunt "stransi" deci sau strans cu greu banuiesc...cauta ceva care sa iti placa