| anonim_4396 a întrebat:

Uff crying(. chiar nu exista nici o modalitate prin care sa poate sterge un id? crying((((

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Intri aici si se rezolva
https://edit.yahoo.com/config/delete_user

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dc vrei sa il stergi?big grin
Nu mai intra pe id ala niciodata si gatalove struck

Bula
| Bula a răspuns:

Singura modalitate de a-ti sterge un ID (pe YM) este... sa uiti de el si de TOATE asocierile (mail, hi5 etc). In acest caz, ID-ul ne fiind folosit, dupa un timp se sterge din sistem (daca stiu bine, dupa 6 sau 12 luni - nu stiu exact conditiile noi, trebuie sa le citesti pe site).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ign la toata lumea, schimba'ti parola cu o combinatie lunga si de neretinut si o sa uiti de idwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 9 id-uri laughing)) vreau sa mai scap de ele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Abh: Multumesc mult, mult, mult! happy