| Roșu_Suc_1999 a întrebat:

Un pistol airsoft de 3 jouli, ce daune poate face cu bile din aluminiu?

1 răspuns:
| Gaspar_Eduard_1987 a răspuns:

Un pistol airsoft cu bile de aluminiu.....In primul rand nu este legal sa folosesti alte bile in afara de cele de plastic. Daca tragi la o distanta mai mica de 1 m de o persoana probabil bila o sa ii faca o gaura in corp, sa nu mai zic ca trece ca prin branza printr-o sticla de bere, tragand de la 10 m. ATENTIE CA DEJA NU MAI INTRA IN CATEGORIA JUCARII (ILEGAL)