| HyenaV2 a întrebat:

Un program de filmat ecranul si fata mea in acelasi timp... daca se poate, programul pe care il foloseste pewdiepie happy FUNDA

Răspuns Câştigător
| TheAssaulter a răspuns:

Pewdiepie nu are 1 singur program care sa inregistreze si fata si ecranul. El foloseste fraps mi se pare ca si isi inregistreaza fata cu alt program. Pentru filmarea de ecran iti recomand softwareul de la playclaw(are o calitate deosebita, 1080p si ocupa de doua ori mai putin decat frapsul). Baftawinking

1 răspuns:
| DjBitzu a răspuns:

Dar cum baga scrisul?