| Cristian2003 a întrebat:

Un val de sunete de o intensitate egala cu a unui obiect aflat in spatiu il poate distruge daca in spatiu sunetul nu se aude? Dau funda

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu ca nu se aude...nu se propaga.Deci nu, nu poate ca nu ajunge la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca puterea e mare, e posibil. P.S Iti place Naruto?

| Cristian2003 explică (pentru anonim_4396):

Da sunt fan Naruto
PS:Ai accepta cererea mea de prietenie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristian2003):

Acum o accept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristian2003):

Ti-am dat accept la friends. Eu am un cont de youtube unde fac AMV-uri din Naruto! Inca nu am video-uri dar diseara apare unu. Poti sa dai comment, subscribe si like pls? https://www.youtube.com/channel/UCzQYeX6eWmdokLc7JQcehdw

| BlackBi a răspuns:

Totul este posibil, dar si in spatiu se aude un sunet. mai ciudat de fel. am vazut un videoclip in care se auzea un sunet ciudat. Si acolo spunea ca asa se aude in spatiu... hmm. Fan Naruto?