| X3RO a întrebat:

Unde ar fi mai bine sa traiesti si de ce? New York sau Los Angeles

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

L.A. pentru ca acolo clima este super.Nu este iarna, dar nici vara din aia sa te topesti, aia au acolo o clima perfecta as zice.Plus de asta au mai toate formele de relief,acolo cresc mai toate plantele, vegetale, pomi fructiferi, citrice, banane chiar, deci ca si clima este super buna.In rest ca e aglomeratie,aia se rezolva,poti sta la margina, sau in jur prin orasele alea, nu trebuie neaparat in centru orasului.
Iarna nu-ti trebuie caldura, vara nu-ti trebuie AC laughing
In rest e oras destul de mare, ai posibilitati sa gasesti de munca, asta in ambele orase
La NY este frig de te c..aci pe tine iarna laughing dar acum depinde ce iti place.LA este un oras din statul cel mai bogat din america, dar nu stiu daca asta te incalzeste cu ceva.Eu as sta acolo pentru clima, restul se face, locul poate devini frumos daca il face oamenii sa fie frumos.Dar clima nu o pote face oamenii buna sau asa cum lear conveni.
Deci fiecare cu cel doare.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Los Angeles

| SkyPilot a răspuns:

Raspunsul meu.

| Crackman a răspuns:

Nici nici, aglomeratie, ciocolatii, arme la liber, grasi.
Prefer Riga... blonde multe

| PumpkinDoll a răspuns:

Trondheim

| Alfred0703 a răspuns:

L.A. baby.

| Nevroza a răspuns:

San Francisco

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Los Angeleswinking