| Lalala0 a întrebat:

Unde aş putea găsi cartea "Lolita", de Vladimir Nabokov, online,]n română? Dau fundiţă răspunsului ce mă ajută. Mulţumesc!

5 răspunsuri:
| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Cam proastă așezarea în pagină, dar doar aici o găsești : http://www.filehost.ro/2134660/31162662_Vladimir_Nabokov_Lolita_pdf/

| Lalala0 explică:

Pe tub4fun nu este, iar pe scribd e în engleză şi mie îmi trebuie în română. Mulţumesc, oricum!

| Lalala0 explică:

Încă nu am ajuns la bibliotecă. Abia azi am aflat că-mi trebuie. În fine, mulţumesc, totuţi, pentru ajutor! big grin