| theboyinlove a întrebat:

Unde as putea iesi cu iubita Dupa 15 mai? Vreau cat mai multe propuneri dragute

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai in oras prin aer liber

| Adry05 a răspuns:

De parcă aveți prea multe opțiuni laughing în parc... sau oriunde departe de oameni

| RB26DETT a răspuns:

Undeva in natura, intr-un loc frumos dar ferit de lume, dupa 15 mai nu dispare virusul! Dupa 15 mai o sa explodeze numarul de cazuri deoarece oamenii care nu stau mult pe ganduri cred ca odata cu terminarea restrictiilor actuale gata, virusul dispare si putem sa revenim la normal dar nu! Trebuie sa fim foarte atenti in continuare, sa vezi numai cate cazuri noi vor fi dupa 1-2 saptamani de la prima ' relaxare ', o sa fie nebunie!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu stiu ca nu se iese din oras, deci daca ai locuri nu foarte populate in orasul tau, mergi acolo. Evita parcurile si locurile centrale pentru ca o sa fie haos in acea zi si dupa aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin aer liber, eventual la o plimbare!
La un muzeu, restaurante nu cred ca se mai găsesc deschise sad
Cred ca se va bucura si de o plimbare prin parc in 2winking

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai nu [rea ai multe optiuni! Dupa 15 mai. nu inseamna ca se vor deschide Restaurante .cinematografe..sincer nu stiu parcurile. daca se vor deschide.Deci nu prea ai unde merge...

| Hannah06 a răspuns:

La muzeu, in parc