| Narsha a întrebat:

Unde ast putea merge in excurise la munte daca sunt din botosani dar undeva sa stam o noapte. Dar nu departe undeva aproape de botosani, poate stiti vreun loc, o cabana pe langa o manastie sau ceva

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La Vatra Dornei. Asta daca nu e absolut neaparata nevoie sa fie langa o manastire.
Manastiri se pot vizita in drum, ca doar treci prin jud. Suceava si e plin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e usor la padure...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Campulung moldovenesc e mai aproape dar la vatra dornei e mai fain(+50 km) vei gasi cazare cand ajungi acolo