| Mishulet a întrebat:

Unde ati fost in vacanta anul asta? Care sunt cele mai frumoase locuri pe care le-ati vizitat? Astept raspunsurile voastre...

6 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Cele mai frumoase locuri sunt in Muntii Retezat
http://clubulprietenilor.wordpress.com/ vezi la rubrica Turism

| SLeVeN a răspuns:

Sincer... la vecina in apartament whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai am postat o intrebare in acest sens.Acum dau raspuns; Hoteluri de 5 stele, statiuni la fel, Vedete ca prieteni (tinind cont ca rasa umana pleaca de la minein sus) si multe alte chestii extravagante avind in vedere ca cea mai mare calitate a mea, la aceasta intrebare, este ca am mintit de am inghetat si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boschetul sotiei mele. pitoresc, frumos si inaccesibil novicilor.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La sfarsitul saptamanii viitoare plec pe Valea Prahovei, Brasov, Transfagarasan si in final ajung pe la Baia Mare, Sapanta. La intoarcere inca nu m-am gandit la traseu ma orientez atunci, impreuna cu sotul si copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aminadab bagi mina in foc?