| faimosul28 a întrebat:

Unde credeti ca e mai bine sa merg in luna de miere, tunisia sau in egipt?

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Eu as alege Egiptul, desi nu am fost niciodata, cred ca merita vizitat.

mira
| mira a răspuns:

Indicutabil Egipt.Ai prilejul sa vezi monumente si vestigii celebre care iti consolideaza cultura generala. Fericire! Mira

| Annitu a răspuns:

Egiptlove struck

| dulshe a răspuns:

In aman2... e greu sa alegi intr-adevar dar cred ca mai bine in egipt

| NimeniCuActe a răspuns:

Dude, sincer nu ma bag. e vorba de tine si proaspata sotie, deci cel mai bine ar fi sa cadeti amandoi de acord asupra destinatiei finale happy... Distractie placuta oriunde ati mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egipt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tara