| rocaz850 a întrebat:

Unde e mai frumos la mare sau la munte funda!

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Fiecare cu preferinţele lui.
Eu aleg muntele.
Dacă am chef de " bălăceală " pot să mă duc la piscină.

11 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Depinde.

| BiuL a răspuns:

Sau*
La mare. dar depinde de gusturile fiecaruia.

| fuzzer a răspuns:

Depinde de tine, si de preferintele tale.

Mie imi place mai mult la munte.

| georgeta27 a răspuns:

Eu zic muntele.ai mai multe locuri de vizitat, pe cand la mare plaja si atat

| SebylVane1890 a răspuns:

Marea! Clar!
Pentru mine, nu pentru toata lumeabig grin
Depinde si daca te leaga vreo amintire sau niste persoane de un loc anume,atunci acela va fi cel mai frumos loc posibil, nu se va mai compara cu altceva:d

| Anitta97 a răspuns:

Depinde de gustul tau! Eu as alege la mare! Este mult mai frumos..auzi valurile, distractie, plaja! happyVacanta frumoasa happy

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca este vara, mare. cand este iarna aleg munte. Tu?

| simanapeace a răspuns:

La munte. happy

| DeeaPuff a răspuns:

Pai depinde...Tu vrei sa stai pe plaja la bronzat si sa intri in apa simtind mirosul algelor din mare.Sau vrei la munte unde te plimbi prin aer curat si este racoare.Tu alegi depinde ce iti place tie mai mult.

| PancuVictor1994 a răspuns:

Eu zic ca la mare.Aerul proaspat si mirosul de alge sigur sunt unice in Europa.Dar si muntele are farmecul lui.

| rocaz850 explică:

Mersi la toti ca ati raspuns