| Trinitygen a întrebat:

Unde gasesc cartea "Infernul lui Dante"?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Nu estiu daca este o carte insa din cate mi-aduc aminte infernul lui dante face parte din divina comedie

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Http://www.pruteanu.ro/3Dante-deschidere-TOT.htm (in stanga sunt canturile; dai clic pe carte si apoi clic pe imagine!)

| AlinnutSsa a răspuns:

La biblioteca/librarie

Sau daca nu:

Caut`o onlinewinking

Succes

| Skyring a răspuns:

Nu o vei gasi separat, cauta Comedia Divina - Dante Aligheri
o vei gasi acolo, scrisa in versuri. daca poti sa o citesti si vrei neaparat o recomand desi e cam greu sa citesti asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monika, din lista aia lipsesc Pirnae, Stafie, Vita, Bou si o gramada de pasarele laughing