| mandea10 a întrebat:

Unde gasesc carti bicycle in oradea?

2 răspunsuri:
| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Salut, sunt ilusionist de vreo 2 ani, stiu destule trucuri, cartile bicycle le gasesti pe net, de acolo cumpar si eu, e un pret destul de bun daca te intereseaza un site, iti pot recomanda siteul emagie.ro, eu de pe el am comandat cartile, si sunt foarte multumit de ele, acum faci ce vrei, asta a fost o parere de-a mea! mult succes!

| velind50 a răspuns:

Si daca vrei preturi si mai mici si cauti mult mai bine, gasesti www.playingcards.ro. Cumpar de la ei de 1 an de cand s-au deschis si pana acum s-au dovedit cei mai seriori. bafta.