| Kyzz a întrebat:

Unde gasesc markere pentru graffiti?
Unde este un magazin cu tot ce tine de graffiti sau doar markere speciale pentru graffiti?
Mai putin rulez... undeva cat mai aproape de piata iancului
Sau sa se ajunga destul de rapid si ieftin(metrou, ratb, tramvai)

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Tuburi gasesti la orice magazin auto iar markere la orice librarie.

| Kyzz explică:

Markere pentru taguri(markere cu vopsea) nu gasesti la librariistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in rulez...si in colors care este la unirii langa parcarea aia de langa cocor din cate stiu

| Gabrielle a răspuns:

In Rulez si in Colorshappy din ce stiu euthinking

| PEST a răspuns:

Du-te-n colors shop de langa uniri sau H2O care e prin centru vechi.Ia-ti marker Montana(MTN) 94 tine foarte mult iar reancarcarea e in jur de 9 lei...in fine poti venii si cu 5 lei si iti face reancarcarea pe jumatate.
Dar ai grija:
-in colors shop aia daca te vad mai pampalau, nestiutor si toy o sa-ti traga teapa iar in H2O sunt niste dobitoci care n-au treaba cu graffitiul si iti da un produs total diferit deci ai grija
Mult noroc, BAFTA la deenat si ai grija sa nu te prinda copoii cand desenezi ca iti dau bataie, iti fac si dosar penal si o pun pe maicata sa-ti plateasca mare amenda...
CIAO