| YLLL a întrebat:

Unde gasesc sampon de indreptat parul? Si ce imi recomandati? nivea, gliss, garnier.thinking cat costa?big grin

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Găseşti cam în orice supermarket sau magazin cu cosmetice. Nu ştiu ce să îţi recomand. Cel de la Nivea îţi lasă părul foarte fain, dar trebuie să-l speli la 2 zile că se îngraşă foarte repede. Eu de la garnier fac mătreaţă... şi nu ştiu dacă are şampon pentru păr drept, iar gliss folosesc momentan (dar nu pentru păr drept) şi mi se pare bun. Preţul la Nivea este în jur de 9 lei (250 ml) dar depinde de unde îl iei, Gliss e 9-10 lei (tot 250 ml) şi garnier nu ştiu. Poţi găsi şi mai mare... La gliss cel mare (de 400 ml) e teoretic 60% gratis. Îl iei la un preţ destul de bun. În jur de 11-12 lei cred.

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Apa de ploaie si sapun de casa.

| ViVi a răspuns:

Este asa ceva eu nu stiam sincerlaughing

| YLLL explică:

Pff:X
buna ideea
ti. l indreapta bine nu?
laughing))

| girlxx21 a răspuns:

Ia-ti solutie de par de la Kallos... o aplici dupa ce faci baie si ramai cu ea pana se usuca parul...il lasa mai drept

| alessyca a răspuns:

Eu iti recomand sampoanele de la wella sunt formidabile...adica parul se aranjeaza usor. Acum crede-ma am folosit si eu toate porcariile de la nivea, garnier, etc... nu's bune crede'ma conteaza foarte mult felul cum iti usuci parul... ce sa zic sapoanele de la wella nu le gasesti in magazine insa poti mege la un salon care lucreaza cu wella, sunt ceva mai scumpe 35 lei dar merita uneori dimineata doar imi dau putin cu mana in par si asta e tot cand ma grabesc nici nu-l mai pieptanlaughing si parul meu e mai dificil adica inainte se incurca foarte repede si se incretea si se electiza, acum nu mai am probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de îndrepatat e mai utila...sau keratina, e de la Londa si costa 9 RON.samponul pentru par drept de la nivea... la supermarket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date cu placa laughing

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| alexa_3514 a răspuns:

Amuzant
iti recomand clear eu nulk folosesc
dar merge sapunul de casa
intai iti dai cu untura in par apoi te spekli bine bine de tot

| Anton_Ioana_1981 a răspuns:

Www.iHair.ro metode profesionale pentru indreptat parul