| Innovation a întrebat:

Unde introduc codul unic de la pungile de chipsuri Lay's? Scrie pe acea banda promotionala ca pot inscrie codurile pe www.pepsi.ro sau pe www.facebook.com/Lay'sRomania.Am incercat pe www.pepsi.ro si nu merge zice ca, codul este incorect, ceeace inseamna ca merge pe site acela doar cu coduri pepsi.Am incercat si pe facebook-ul Lay's Romania dar nu stiu un gasesc sa introduc codul. Puteti sa ma ajutati?

3 răspunsuri:
| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Http://www.duellays.ro/? popup=cod-error&r=QNARxXt1

| JollyJulieta a răspuns:

Daca spune cod incorect inseamna ca nu ai castigat nimic laughing

| Popa_Octavian_1987 a răspuns:

Lays chips codu ieste e 1291449291