| anonim_4396 a întrebat:

Unde o sa petreceti Craciunul? Dar Revelionul? Vreau si eu idei.

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Craciunul in petrec in familie. De revelion ne adunam toti prietenii intr-un apartament si ne distram cum stim mai bine.

| psiholoaga a răspuns:

De Craciun o sa fiu alaturi de cativa amici, intre craciun si revelion o sa fiu la parintii mei, iar de revelion cred ca o sa merg (sau o sa organizez) la un mic party.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ambele sarbatori le petrec acasa alaturi de familie. Asa ma simt cel mai bine.Sarbatori fericite tututor.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Consider ca cele mai reusite sarbatori sunt in mijlocul familiei.Fiind familia numeroasa distractia e pe masura.

| pepe a răspuns:

Crăciunul la muncă iar revelionul în familie.

| viatadecacatt a răspuns:

De Craciun ne strangem toata familia, rude, nasi, fini etc acasa la noi(ca am casa maare si spatioasa).
Iar Revelionul il fac cu prietenii, inca n-am stabilit locatia finalalaughing)

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Craciunul cu niste prieteni la mine acasa(profit ca's singura laughing )... iar Revelionul la o prietena acasa (profitam ca e ea singura laughing )

pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu incerc sa impac si capra si varza.De Craciun, pana pe la ora 9-10 stau cu familia, dupa care ma intalnesc cu gasca de nebuni si mergem la colindat pe la fiecare pe acasa.Intr`un final ne "cazam" pe undeva si de acolo continua distractia pana dimineata happy

De Revelion voi merge cu prietenii in Vartopbatting eyelashes

| hândel a răspuns:

Craciunul acasa, revelionul la cabana, la munte. Ca idee, poti face la fel.

| OnWeed a răspuns:

Eu petrec atat Craciunul cat si Revelionul in familie la bunici, adica cam la 10km de Bucuresti.

| Nic a răspuns:

Craciunul nu pot sa mi-l imaginez fara familie.
Iar revelionul cu prietenii, locul conteaza mai putin atata timp cat esti cu ei.

Locul ideal cred eu ca ar fi undeva la munte, atat de craciun dar si de revelion insa pana la urma conteaza pe cine ai alaturi

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Cu prietenii, speram sa inchiriem o vilahappy

| Alina_5575 a răspuns:

In familie ca in fiecare an, e cel mai frumos asa cand ne adunam cu toti in jurul mesei si suntem toti :X.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Am să le petrec pe amândouă acasă, cu tata!
Mergi cu prietenii la munte de crăciun și în noaptea de revelion în centrul orașului, șampanie și foc de artificii, apoi într-un club. Distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De Crăciun ne adunăm tot neamul, nu se cuvine să lipsesc, nimic nu este mai frumos ca un Crăciun în familie.
Iar revelionul cu prietenii, încă nu ştiu unde e, dar mai este aproape o lună, deci nu îmi fac griji.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tare! Care ma ia si pe mine la el/ea? tongue

| blunts a răspuns:

Craciunul precis il petrec acasa...Si revelionul cu niste prieteni