| SweetAngel a întrebat:

Unde o sa va petreceti vacanta de vara?

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Acasa. Nu cred ca pot pleca nicaieri.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In mai multe locuri big grin
In primul rand la marelove strucklove struck
La tara cel putin o saptamanabig grin
Si la munte 2 saptamani cu familiabig grin

| Flav a răspuns:

Inca nu m-am gandit la asta, am un an foarte dificil, numai la vacante nu ma gandesc. Totusi, as fi multumit sa fiu sanatos pana atunci!happy

| elena a răspuns:

La mare, la sfarsitul lunii august, in statiunea Cap Aurora. Super, nu?!

| Razvan a răspuns:

Undeva in Balcanibig grin

| Silvia a răspuns:

La mare, la soarehee hee.

| Xonia a răspuns:

La mare si putin la bunici

| Ana-Maria94 a răspuns:

Tabere, excursii, la tara pe acasa.

| emy a răspuns:

In satul Neajlov, judetul Giurgiu.Am pe cineva acolo. Mie imi place mult la tara, caci e liniste si, in plus, pot sa stau mai mult in aer liber.

| albastrel a răspuns:

Ahhh cel putin o saptamana la munte cu, cortul :X, 2-3 zile la mare. si la 4 nuntihee hee si in toamna sper sa plecam in Spania big grinhappy

| Parisblue a răspuns:

Simplu ...cu prietenii pe srazile din cartierlaughing, dar o sa plec si la marewinking

| PiCcaCciu a răspuns:

Pai, pe la mare pe urma in Spania si pe urma la munte, dar tu?

| Locaa a răspuns:

In Portugalia la parinti. ce frumoasa tara am mai fost de doua ori

| mary a răspuns:

Fratilor... treziti-va pana la vacanta de vara mai avem cateva luni bune de scoala! stiu ca suna ciudat dar deja miroase a vacanta de vara? ia sa pun eu o alta intrebare: ce o sa facem la teze?

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

La bunicii mei pentru ca sigur ma asteapta cu drag la ei, si mai ales pentru ca am multi prieteni pe acolo

| iuliaoprea a răspuns:

Franta... vreau sa cunosc cultura si sa invat limba franceza la perfectie!

| stefan31 a răspuns:

Eu o sa fac o calatorie mai lunga prin mai multe tari:Austria, Germania, Olanda si Franta.Si apoi la mare la mamaia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darde unde stii tu ca vei mai fi? sau unde vei fi? la vara? sau maine? asta e valabil pentru toti, nu numai pentru tine.eu zic sa asteptam si sa ajungem pana atunci. uite de revelion de exemplu eu sunt la servici. da tu? unde faci revelionul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la bunici, la tara. Locul dragostei si al fagaduintei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Valcea.
ohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bucuresti, in capiotala la matuse-mea, la tara, pentru ca naste o alta matusa, si ma mai duc la buc pentru ca vine o alta matusa din spania! cred ca si la mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Tara, in Oradea si acasa. :-)

| Roxxu13 a răspuns:

La tarAlaughing

| doreen a răspuns:

In vara asta "toate drumurile duc in Grecia"! Criza prin care trec grecii fac din vacante, adevarate "pomeni financiare" pentru romanii latini (nu fac referire la cei cu pigmantul ...de sorginte indiana- care tot...rromani i-a numit un tampit- si pe unde se duc "ne fac publicitate de ne este rusine sa mai vorbim romaneste! ) manierati si educati si-i pot costa si 340 de euro/persoana un all-inclusiv la 4 stele si avion in pret/7 zile! Si cu toate cele zise, nu-i de lepadat nici un se-jour in Bulgaria la" Mamaia bulgarilor"(Sunny - Beach, Nessebar)unde te duce in atmosfera Ballearelor!

| botikmik a răspuns:

Pai...pe la mare.cred.tu?