| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Unde petreceți Revelionul 2020?

26 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ne strângem vreo 20 de persoane într-o locație și na, muzică, caterincă, băutură, un fel de house party

| Emazio a răspuns (pentru Adry05):

Ce coincidenta si la mine tot ceva asemanator, vezi poate ne intalnim la house party

| Adry05 a răspuns (pentru Emazio):

Vii să mă saluți dacă-i așa tongue

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

In tm?

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Dap

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Care e locatia?

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Casa cuiva, că de aia am zis house party

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Casa aia ocupa un spatiu pe o strada, cum se numeste strada? numarul?

| Emazio a răspuns (pentru Adry05):

Planuieste o aparitie surpriza laughing

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

De ce aș da adresa pe un site public wtf?!

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Poti si in privat

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Ok, rectific, unui străin. Dacă voiam oameni din afară, postam anunț pe net big grin

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Ne stim de atatia ani, cum sa fim straini noi doi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

laughing) lesin

| RAY a răspuns:

Pe discord

| Violleta2022 a răspuns:

Este miezul zilei, sunt deja 43 de grade Celsius si ne asteptam la o noapte fierbinte.
Ca atare, petrecerea cu familia si prietenii va fi pe malul piscinei, cu balaceala si voie buna, daca va fi la fel de fierbinte.

Cum Australia va intra cu 9 ore inainte Romaniei, in ANUL NOU, va doresc sa aveti un AN NOU plin de sanatate, fericire si prosperitate!
LA MULTI ANI in anul 2020!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La mine pe terasă. Ascult bubuituri și văd focuri. Când s-a terminat și e liniște, nani.

| Frank51 a răspuns:

Acasa, pentru prima oara dupa multi ani. Deja simteam nevoia.

| Sofer a răspuns:

Tot acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cabana plăpumioara ( acasă).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mănânc,mă uit la seriale, urmăresc artificile, mai stau pe TPU, după... Zzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La niște gagii.

| Vikaa a răspuns:

Acasa la prietenul meu.

| OctavianSps a răspuns:

Eu am un prieten bun Danut, m-a invitat in fiecare an, s-ar putea sa il stii.

| SiA31 a răspuns:

Sincer?
Acasă laughing)
Un pahar de vin, o bucățică de pește și seriale.
An Nou Fericit! ^-^

| AlexVlc a răspuns:

Ne ducem la niște prieteni și sărbătorim un revelion retro, ca în anii 80.