| E6 a întrebat:

Unde pot gasi cartea 'The Hobbit de J. R. R. Tolkien' in limba romana?

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Diverta, Real, Carfour, orice librarie...

| ToxicDump a răspuns:

Eu ma uit la film cand vine. Incearca la librarile mari, dar nu cred ca gasesti, e foarte rara... stiu pe cineva care o luat-o in set cu stapanul inelelor. E foarte greu de gasit in Romania.

| WhoWhoWho a răspuns:

Eu am fost la Iasi si am gasit 2 exemplare, am luat 1, iar peste 1 luna am gasit inca 2 deci, pe la Iasi o gasesti, sau daca nu, poti face comanda online

| Diana22L a răspuns:

Eu am vazut-o in Cora Lujerului in 3 exemplare. happy