| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi site de bani la jocul http://www.switchin.net/switchlaunch.html?

6 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Nustiu dar nu a raspuns nimeni straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La www.sretch.org/moneycounter/html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca aflii spune-mi si mie ca am cont e jocul asta si nu am bani! cand aflii zi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da desigur deci intri peswitchin.net intri pe joc si apoi dai pe semnu din josu ecarnului ala care luceste si dai pe el iti apare ptr2 coins free(gratis) apoi bagi datele tale personale si in 15 minute va fi gata sau mai e o metoda sa dai bani in real adica dai langa semnu stralucitor si dai acolo si apoi iti apare ceva cum vrei sa platesti si la fel iti alegi suma dorita si apoi alegi prin tell card sau bani reali oricum asa e metoda app eu is Ramona_Gabor de pe switchin

| stefystef a răspuns:

https://www.palmbux.com/register.php/fgasfs.html singur site adevarat, logheazate si da clickuri in fiecare zi

| gennystonny222 a răspuns:

Nu stiu ca am incercat si eu dar nu am gasit site-uri.vad ca nu a rasp nimeni la intrbr ta.ma rog:/:/:/