| Andreea763 a întrebat:

Unde pot sa gasesc haine, peruci, mobila etc pentru sims 2?

5 răspunsuri:
| kidDu_6567 a răspuns:

Phai:

Daca te referi de adaugat in joc gasesti pe propiul lor site.

Daca ai Sims 2 Nightlife dai pe steluta aceea de jos si iti apar acolo: animale, peruci...

Ori

Daca te referi la cele care le gasesti in joc:

Mergi la oglinda si dai clik pe Apparence si iti va arata frizurile si aspectul fetei...

Hainele le gasesti la magazinele dupa harta...

Mobila o gasesti de unde iti iei si patul, items...

Funda?

| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Pai pe siteul http://www.parsimonious.org/ eu de acolo le i-au...sa dai clic pe a doua coloana aia cu, culoarea verde. daca dai la rochita o sa iti apara mai multe:haine pentru femei si barbati, par, machiaj...etc.
daca nu stii cum sa l-e descarci sa ma intrebi si iti voi spune...succes

| SangJin a răspuns:

Lol cum suna,, peruci" :)) In fine, gasesti pe net. doar scrie pe google ceva de genul :,, the sims 2/ 3/ma rog numele la sims clothes/ hair styles/ furniture/ earrings/ bracelets/ pets/ cars/ wallpapers/ floor/ skins/ eye colors/ nails/ ma rog etc ". Ex :,, the sims 2 clothes", a.ca.a.,, haine pentru the sims 2", daca nu te pricepi la eng (si cam asta inclin sa cred). Daca iei din astea, vezi sa iei si,, mesh" la fiecare chestie in parte, daca exista (ar trebui sa scrie)-,, mesh" e un file important, ca daca nu o ai, nu merge chestia ce ai vrut s-o iei (unele n-au mesh, oricum). In fine, de pe siteurile urm, downloadezi arhivele si le dezarhivezi intr-un folder din folderul principal TS2/3, numit,, Downloads" daca nu ma insel pe care-l faci tu, asta pentru TS2. pentru TS3 nu stiu exact, caci eu cand luasem TS3 nu aparusera lucruri din astea pe net, era pr nou.
Singurele site-uri pe care mi le amintesc sunt :
www.peggyzone.com, ( TS 2 & 3)
www.modthesims.info
www.aroundthesims2.com ( schimbi,, 2" cu,, 3" si merge si pentru TS3)
www.lianasims2.net ( merge schimbat,, 2" cu,, 3" de asemenea.)

La unele site-uri trebuie' sa-ti faci cont. te descurci tu.

Gata, hai ca m-am plictisit. Bafta :d

| AaAaAaAaAaA a răspuns:

Dar pentru sims 3?
pls mesaj cand se raspunde! mmsss!