| Goldenbulle7 a întrebat:

Unde poti iesi cu cineva pe timp de ploaie? Gen am vrut sa mergem la munte intr-o plimbare, dar ploaia ne va da programul peste cap. Ma gandeam intr-un mall, dar nu avem voie nici sa mancam acolo. Aveti ceva idei?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu plouă cu găleata, chiar și la munte poate fi ceva romantic o plimbare printr-o ploaie ușoară, caldă, de vară...

| Cksihja a răspuns (pentru mihai69):

Când plouă pe munte chiar și o ploaie ușoară se lasă cu puhoi, au mai pățit oameni care nu au crezut că dintr-o ploicică se umflă apa.

| Mosotti a răspuns:

Terasa acoperita, piscina, mall, va duceti la mall sa va mai uitati prin magazina nu neaparat sa mancati daca nu merge.
Sau stati acasa, mancati ceva, va uitati la TV relaxati, stati de vorba, mai jucati o carte ceva.

| Sofer a răspuns:

O plimbare ar merge.

| Werrich a răspuns:

La pescuit, cica se umple de pesti cand ploua.
https://www.youtube.com/watch?v=gWPVQPfF-IE

| RK0 a răspuns:

La o terasa acoperita