| night_crawler a întrebat:

Unde preferati sa va petreceti vacanta? ...la mare sau la munte?

21 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mereu am ales marea si asa va fi.Nu stiu de ce. Mi se pare mai romantic, mai frumos, mai distractiv.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La munte. Mă atrage mult mai mult...

| inna a răspuns:

La munte love struck... iubesc muntele.

| Pho3nix a răspuns:

La maree:X

| thehope a răspuns:

Clar la munte... e locul mai linistit, pesajul mai frumos, aerul curat... tin minte ca am facut banchetul de a 12-a la munte si nimic nu a fost mai frumos ca dupa petrecere sa venim in camerele noastre si sa aud ciripitul pasarelelor inainte de a ma culca(pentru ca era dimineatabig grin )... a fost extraordinar...munte,munte si iar munte!winking

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

La mare love struck tie unde-ti place mai mult?tongue

| albastrel a răspuns:

Clar munte!

| monyk a răspuns:

Ambele:-X, dar sa zicem ca muntele mai mult!

| adrianhasde a răspuns:

La munte deoarece este aerul mult mai curat si bronzul este cel mai sanatos.

| Orannginna a răspuns:

La munte intre peisaje pitoresti!
Aer curat, coborari si urcari pe si de pe munte, e sanatate curata! happy

| Raiden a răspuns:

A la montagnebig grin.

| clawss a răspuns:

Mare!

| cheloo74 a răspuns:

Munteeeeee. Olalalalalario!

| marry a răspuns:

Imi place mai mult muntele... dar nici de mare nu fughee hee

| xD101 a răspuns:

Poi prefer la mare, de obicei prefer caldura big grin nu frigul tongue

| al3xxxx_1544 a răspuns:

La munte :X

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Vara mare iarna munte

| Teooo a răspuns:

La mare love struck vara si la munte iarna love struck

| mary_2889 a răspuns:

Poi...Imi place mult la munte ...aer curat, picnicuri(daca e cald afara)... Dar imi place si la mare fff mult pentru ca e cald, ma bronzez, inot...Nu pot sa aleg dintre ele pentru ca imi place foarte mult amun2.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munte intotdeauna mi-a placut la munte, aer oxigen, urcus, schiuri, frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe coasta de azur. Adica pe munte la mare! laughing